Tanie linie lotnicze – Azja

We współpracy z: tajlandia.org

Podróż w obrębie Azji jest bardzo dynamiczna i interesująca. Istnieje tak wiele krajów, które warto zobaczyć i doświadczyć w Azji. Dlatego, jeśli planujesz odwiedzić Azję na wycieczkę, to najlepiej, aby wiedzieć, jak dostać najtańsze bilety lotnicze po Azji. Ze względu na ogromny rynek w Azji, istnieje duży rynek dla tanich budżetowych rozwiązań. Te nośniki lotnicze są w ciągłym oferowaniu atrakcyjnych cen.

Dlatego, korzystając z tych firm lotniczych, można zaoszczędzić ogromne kwoty pieniędzy podczas podróży w Azji. Im więcej pieniędzy można zaoszczędzić na bilety lotnicze, tym więcej można wydać na inne rzeczy na wakacjach! Oto kilka z najpopularniejszych tanich linii lotniczych w Azji.

Air Asia

Air Asia z siedzibą w Malezji, jest to chyba największa firma lotnicza w Azji Południowo-Wschodniej. Jej flagowy terminal lotniczy znajduje się w stolicy Malezji, Kuala Lumpur. Oferują oni wiele lotów w regionie, do miejsc takich jak Singapur, Hong Kongu i Tajlandii. Oni także rozszerzyli swoje trasy, do długich lotów do miejsc takich jak Australia, a nawet do Anglii!

Tiger Airways

Tiger Airways jest jednym z głównych konkurentów do Air Asia. Jest to powiązane z Singapore Airlines. Oferują one podobne trasy jak Air Asia, z wyjątkiem lotów na długim dystansie. Mają też trasy lotu z niektórych miast w Chinach, czy Singapurze. Ich ceny często można znaleźć niższe niż z Air Asia, jednak wnętrze samolotu jest nieco starsze. Tak czy inaczej, oferowane ceny są bardzo konkurencyjne, a zatem nie można ich wykluczyć jako opcja.

Jetstar Asia

Jetstar Asia jest konkurentem w budżecie przemysłu lotniczego w Azji. Jetstar Asia jest związany z Quantas Airways. Ich celem jest przede wszystkim podróżowanie po Azji i Pacyfiku, w tym w krajach Azji Południowo-Wschodniej, Australii, Chinach i Japonii. Ich samoloty są bardzo dobrze wyposażone i nowe, dlatego podróżując z Jetstar Asia możesz liczyć na bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Jest zdecydowanie więcej tanich linii lotniczych w Azji, które nie zostały wymienione w tym artykule. Jednak trzy wymienione tutaj są najbardziej wiarygodne i popularne. Można wyszukiwać ich nazwy w Google, aby odwiedzić ofertę na stronach internetowych, a potem prostu wybrać adresatów jakich chcesz, aby porównać ceny. To tylko jedna z wielu prostych strategii, w jaki sposób dostać najtańsze bilety na samoloty w Azji. Jest wiele skutecznych strategii, w jaki sposób uzyskać wartość dla pieniędzy we wszystkich swoich celach podróży. Naprawdę warto z takich wskazówek jak najbardziej korzystać.

Be the first to comment

Leave a comment