Najlepsze plaże w Azji Południowo-Wschodniej

Region Azji Południowo-Wschodniej jest bardzo dobrze znany z pięknych plaż i białego piasku. Dziewicz3 plaże, pełne tropikalnych palm, masa bananów i kokosów i długie, leniwe popołudnia i wieczory na leżaku podczas oglądania słońca, piasku i fali – kto odmówiłby sobie takiej przyjemności?

Istnieje zbyt wiele plaż, aby wymienić je wszystkie – ale ten artykuł będzie koncentrować się na najlepszych plażach w Kambodży, Wietnamie, Malezji i Singapurze.

Kambodża

Najlepsze plaże w Kambodży można znaleźć w trzech różnych okolicach – Sihanoukville, Kep Koh Kong. Oprócz tego, istnieją również pewne możliwości odwiedzenia prywatnych wysp i kurortów, które znajdują się na wyspach morskich, które również mają piękne plaże. Podczas gdy Sihanoukville jest często uważana za najlepszą i największą plażę z wszystkich innych to inne też mają swoje indywidualne dziwactwa i mogą być piękne same w sobie również.

Podczas pobytu w Kambodży masz wiele różnych opcji, aby uzyskać dostęp do najlepszych plaż. Najłatwiej jest skorzystać z jakiegoś pakietu, który obejmuje opłatę za podróż, zakwaterowanie, wyżywienie i dostęp do plaży. Wiele hoteli międzynarodowych znajduje się tuż przy nabrzeżu. Jednak miejsca te mogą być bardzo przeludnione. Być może chcesz wynająć mały domek na prywatnej wyspie? J

Wietnam

Zidentyfikować najlepsze plaże w Wietnamie – to byłoby daremne zadanie, ponieważ istnieją tam dosłownie tysiące. Większość ludzi pobyt na plaży lub w pobliżu dużych miast turystycznych, bezpośrednio przy nabrzeżu przed ich hotelem. Jednakże, Wietnam jest miejscem, gdzie można dosłownie jechać wzdłuż nadmorskiej autostrady i być zmuszony do zatrzymania się co 10 minut, na tylko małe zanurzenie w wodzie, gdyż jest tam tak dużo dziewiczych plaż, których wręcz nie wolno zignorować.

Niektóre z najlepszych plaż to Hue, Danang i stare miasto portowe Hoi An. Nha Trang jest również doskonałym miejscem, tym bardziej jeśli chodzi o nurkowanie, a więc można zróżnicować swój wolny czas korzystając z tych różnych ciekawych możliwości.

Be the first to comment

Leave a comment