Tylko na tym pięknym kontynencie

Jeśli szukasz nieco innego rodzaju doświadczenia na wakacjach, to nie ma wątpliwości, że Azja to jest miejsce, które będzie dla ciebie odpowiednie. Ma wiele do zaoferowania turystom – od egzotycznych dań do różnych kultur. Nigdy nie pomylisz się decydując się na urlop w jednym z najlepszych miejsc, z których sama Azja jest dumna. Pokaże przed Tobą takie rzeczy, których nigdy wcześniej nie widziałeś, a jakie będzie można zobaczyć tylko na tym pięknym kontynencie. Istnieje tak wiele powodów, dla których warto odwiedzić Azję, jak również odkryć wspaniałe miejsca i poznać tych ciepłych ludzi – że ciężko byłoby oprzeć się tej pokusie!

Po pierwsze, upewnij się, że Indonezja znajduje się na szczycie listy miejsc w ramach azjatyckiej podróży. Jest to okazja, aby doświadczyć cudów na Bali i wspaniałych kultur, które tylko na to czekają.

Indie oferują egzotyczne wakacje turystom. Jest to jedyny w swoim rodzaju przelot, który na pewno utkwi w twojej pamięci. Ciesz się z przejażdżki łodzią po niektórych z największych tamtejszych rzek. A jeśli szukasz jakiegoś duchowego oświecenia, możesz spędzić więcej czasu z obywatelami religijnych Indii. Poznasz wiele wspaniałych świątyń i innych cudów architektonicznych.

Bangkok, Tajlandia to kolejne miejsce, które nie powinno być pominięte na trasie. Mają tam wspaniałe świątynie i sanktuaria. Gdy jesteś tam, masz szansę udać się do Pattaya, a także na wyspy koralowe.

Wietnam jest jednym z najlepszych wyborów turystów, gdy udajesz się do Azji. Jeżeli jesteś fanem dań autentycznych – na pewno ucieszy cię wietnamskie jedzenie. Możesz po prostu chodzić po mieście i cieszyć się zwiedzaniem wielu zabytków. Można także zdecydować się na rejsy wzdłuż wielkiej rzeki Mekong i nie zapomnij spróbować wietnamskich owoców.

Aby zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy, należy udać się do Pakistanu. Mimo, że jest znany jako niebezpieczny kraj, wielu turystów wciąż tam przyjeżdża by spojrzeć na to, co ten kraj ma do zaoferowania. Odkryj wspaniałe widoki Himalajów i odwiedzić Muzeum Swat również.

Och tak! Wspaniałe Chiny powinny być również twoim celem. Istnieje wiele wspaniałych miejsc, które można tam zobaczyć, do których należą Wielki Mur, Zakazane Miasto, Świątynia Nieba i Plac Tian’anmen.

Bądź przygotowany, aby wzbogacić swoją wiedzę historyczną w to co zobaczysz w ramach muzeów, które można znaleźć w Turcji. Istnieją także wielkie zabytki archeologiczne, takie jak Błękitny Meczet i Pamukkale w Hierapolis.

Twoja azjatycka podróż nigdy nie będzie kompletna bez przerwy w Japonii. Wystarczy popatrzeć na Tokio! Istnieje tak wiele rzeczy, które można tam robić.

Be the first to comment

Leave a comment